Vodnik po prenosu znanja na UL zdaj tudi v angleščini

Izšla je angleška različica Vodnika po prenosu znanja na Univerzi v Ljubljani, ki smo ga za raziskovalce UL pripravili v Pisarni za prenos znanja.

Namen vodnika ‘Along the Path to Market Success’ je na enem mestu podati vse koristne informacije, povezane s prenosom znanja na UL. V njem boste lahko prebrali o raziskovalno-razvojnih pogodbah, evropskih projektih, pravnem varstvu intelektualne lastnine in postopku prevzema službenih izumov. Ne manjkajo niti informacije o trženju univerzitetnega znanja, delitvi inovacijskega prihodka in koraki do ustanovitve odcepljenega podjetja.

Angleški Vodnik je na voljo v tiskani obliki in kot e-knjiga. Za svoj tiskani Vodnik pišite na gospodarstvo@uni-lj.si.

Želite prelistati Vodnik v slovenskem jeziku? Na voljo je prek povezave: https://ppz.uni-lj.si/vodnik/.