Vabilo na spletni raziskovalni kolokvij ‘EIT Manufacturing’

Vljudno vabljeni k udeležbi na raziskovalnem kolokviju Fakultete za strojništvo z naslovom »EIT Manufacturing: predstavitev razvojnih razpisov za podjetja in raziskovalce«, ki bo potekal v sredo, 10. marca, med 10. in 11. uro prek spletne aplikacije Zoom.

10:00–10:05EIT Manufacturing platforme in smernice projektnih razpisov
izr. prof. dr. Franci Pušavec, Fakulteta za strojništvo, UL
10:05–10:20Mehanizem Jumpstarter, evropska podpora inovativnim idejam
Primer zmagovite inovacije na tekmovanju EIT Jumpstarter 2020 Grand Final
dr. Damir Grguraš, Fakulteta za strojništvo, UL
10:20–10:35 Aktualni razpisi in tematike
izr. prof. dr. Franci Pušavec, Fakulteta za strojništvo, UL
10:35–10:50 Finančni in administrativni poudarki aktualnega razpisa EIT Manufacturing
Jernej Kovač, Fakulteta za strojništvo, UL
10:50 –11:00 Razprava

Povezava do dogodka

Dogodku se pridružite prek povezave:

Spletni dogodek je namenjen predstavnikom gospodarske in akademske sfere, kot tudi širši javnosti.

Dodatne informacije: franci.pusevec@fs.uni-lj.si in jernej.kovac@fs.uni-lj.si.

O EIT Manufacturing

EIT Manufacturing je vozlišče organizacij na področju proizvodnje, podprto s strani Evropskega inštituta za inovacije in tehnologije (EIT) in Evropske Unije. Združuje evropske raziskovalne organizacije in proizvodna podjetja z namenom, da evropskim izdelkom, postopkom in storitvam dodajo edinstveno vrednost in navdihujejo za ustvarjanje globalno konkurenčne in trajnostne proizvodnje.