15.06.2020

Vabilo na Informativni dan: razpis Inovacijskega sklada UL

Univerza v Ljubljani je v aprilu 2020 vzpostavila Inovacijski sklad, s katerim želi podpreti obetavne projekte na področju prenosa znanja. S prejetimi sredstvi se bodo projekti približali višjim stopnjam tehnološke pripravljenosti in s tem tudi industrijskim partnerjem oz. trgu. Proračun Inovacijskega sklada v letu 2020 znaša 70.000 €. Sredstva bodo dodeljena izbranim projektom prek razpisa. Z namenom predstavitve pogojev za sodelovanje na razpisu najavljamo:

Informativni dan:
Prvi razpis Inovacijskega sklada UL

ki bo potekal 30. 6. 2020 od 10.00 do 11.30
na spletu (Zoom)

Program:

• Uvodni pozdrav, prof. dr. Tanja Dmitrović, prorektorica za prenos znanja UL
  • Bridging the gap: 15 years of POC funding @ Ghent University, Ingrid Merchiers, Head IOF coordination unit, University of Ghent (predstavitev bo v angleškem jeziku)
  • A POC from investor perspective, Andrea Basso, Progress Tech transfer Fund in Mito technologies (predstavitev bo v angleškem jeziku)
  • Predstavitev razpisa Inovacijskega sklada UL, dr. Matjaž Linec, Pisarna za prenos znanja UL
  • Vprašanja in odgovori

Dogodek bosta povezovali Urša Jerše in Simona Rataj iz Pisarne za prenos znanja.

Kako se prijaviti?

Prijave za udeležbo na Informativnem dnevu sprejemamo prek elektronske prijavnice do petka, do 26. 6. 2020.
Povezavo do Zoom dogodka boste prejeli po prijavi na dogodek.

Dodatne informacije:

Dodatne informacije o Informativnem dnevu: gospodarstvo@uni-lj.si
Oglejte si tudi spletno stran Inovacijskega sklada UL.

Obvestilo: Na spletnem dogodku bo potekalo fotografiranje in/ali snemanje z namenom promocije dogodka oz. poročanja o dogodku. Fotografije in posnetek dogodka bo objavljen na spletni strani in YouTube kanalu Pisarne za prenos znanja UL.