22.07.2020

UNI.MINDS – rezervirajte si čas

Univerza v Ljubljani in Univerza v Mariboru

po večnem derbiju končno združujeta moči in
najavljata spletni festival

Naša prihodnost je ZDRAVA, PAMETNA in TRAJNOSTNA … oblikujmo jo skupaj!

#inovirajmoskupaj

V mesecu novembru vas vabimo k aktivni udeležbi na 5 spletnih dogodkih:

• 5. 11. ob 10. uri: Kako lahko gospodarska in akademska­ sfera z združenimi močmi zgradita boljšo prihodnost? in razglasitev zmagovalcev Prvega razpisa Inovacijskega sklada UL
  • 10. 11. ob 9. uri: ZDRAVA prihodnost
  • 17. 11. ob 9. uri: PAMETNA prihodnost
  • 19. 11. ob 9. uri: TRAJNOSTNA prihodnost
  • 24. 11. ob 9. uri: Univerza in COVID-19

Spoznali boste evropske in svetovne razvojne trende, aktivnosti in kompetence Univerze v Ljubljani in Univerze v Mariboru ter dobre prakse sodelovanja med akademsko sfero in gospodarstvom.

Celoten čas festivala bo prek spletne platforme potekalo tudi mreženje med udeleženci, postavljanje razvojnih izzivov, odpiranje zanimivih debat ipd.

Pod okriljem UNI.MINDS se bodo odvili še 2. dan za raziskovalce, Novartis Slovenija, Svečana podelitev Rektorjeve nagrade za naj inovacijo Univerze v Ljubljani in serija delavnic in izobraževanj, ki jih izvajata obe Univerzi.

Koga bo festival zanimal?

Tiste najbolj radovedne, inovativne in v prihodnost zazrte: podjetja, raziskovalce, študente, odločevalce.

Organizatorja

Festival organizirata Pisarna za prenos znanja UL in Služba za prenos znanja in tehnologij UM.

Za dodatne informacije pišite na gospodarstvo@uni-lj.si

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj.