Praznično voščilo Pisarne za prenos znanja

Spoštovani partnerji v inovativnosti 🎄

Letošnje leto je bilo za vse nas polno preprek in izzivov. Tako velikih izzivov, da smo se kot družba zopet zatekli k znanosti in se še bolj zavedeli, kako pomembno je izsledke znanosti prenašati v praktično uporabo za dobrobit družbe. V pisarnah za prenos znanja in tehnologij UL in UM smo letos še posebej ponosni na naš festival UNI.MINDS in hvaležni vsem, ki so na kakršen koli način sodelovali in doprinesli k njegovemu uspehu.

Z namenom, da bi vas spomnili, da lahko z medsebojnim sodelovanjem dosežemo zdravo, pametno in trajnostno prihodnost, smo za vas pripravili 🎁 zaključni video festivala UNI.MINDS.

Zaključni video festivala UNI.MINDS

Prav tako pa vas vabimo k ogledu video posnetkov spletnih srečanj UNI.MINDS, ki ste jih morda zamudili.

Želimo si, da bi naša partnerstva in vezi krepili tako uspešno tudi v letu 2021. Naj bo novo leto srečno, inovativno in predvsem zdravo!

Pisarna za prenos znanja Univerze v Ljubljani

❄️ UNI.MINDS v številkah