05.07.2021

Poziv podjetjem za soustvarjanje sprememb na festivalu UNI.MINDS 2021

Pisarna za prenos znanja UL vabi podjetja, da (p)ostanete strateški partner Univerze v Ljubljani in soustvarjajte spremembe z največjo izobraževalno ustanovo v Sloveniji!

Pridružite se nam na spletnem festivalu UNI.MINDS 2021, ki bo namenjen povezovanju podjetij z Univerzo.

Rdeča nit letošnjega festivala bo #SpremenimoSeSkupaj:

• zelena,
  • zdrava in
  • digitalna transformacija podjetij in univerze.

Pri načrtovanju tematik nam bodo koristili tudi vaši uvidi in informacije, katera razvojna področja in mogoče tudi izzivi so za vaše podjetje in za vašo panogo še posebej zanimivi. Svoj prostor za predstavitev bodo dobile tudi netehnološke inovacije, tako lahko predlagate tudi izzive s področja humanistike, umetnosti (tudi oblikovanja) in družboslovja.

Povezava do spletne ankete, kjer lahko predlagate razvojna področja: https://1ka.arnes.si/uniminds2021.

Utrinki iz festivala UNI.MINDS 2020.