06.12.2021

POPRI 2022 – tekmovanje za mlade

POPRI je tekmovanje za najboljšo podjetniško idejo mladih, ki mladim od 12 do 29 leta starosti omogoča razvoj inovativnosti, ustvarjalnosti in podjetnosti. Rok za prijavo je 14. februar 2022.

Vabljeni, da svojo inovativno rešitev zapišete v obliki poslovnega modela in se z udeležbo na tekmovanju POPRI pomerite z vašimi sovrstniki in somišljeniki, tekom celotnega procesa pa dodatno razvijate znanja in kompetence, kot so javno nastopanje, kreativnost, pogajanje, vodenje in sprejemanje tveganj. Tekmovalci boste prejeli brezplačno mentorsko pomoč in povratno informacijo s strani strokovne komisije.

Kako sodelovati?

Sam ali v ekipi do 5 članov zapiši poslovno idejo v Poslovni model in ga oddaj do 14. februarja 2022!

Kdo lahko sodeluje?

• Študenti in mladi do 29 let
  • Dijaki
  • Osnovnošolci zadnje triade (7., 8. in 9. razred)

Nagrade

• Nagradni sklad 30.000 EUR (500 EUR za ekipe, ki se uvrstijo v finale; 2.000 EUR za 1. mesto, 1.300 EUR za 2. mesto, 700 EUR za 3. mesto na nacionalnem tekmovanju)
  • Vavčer za podjetniško usposabljanje Erasmus (študenti)
  • Točke za zoisovo štipendijo za najboljše ekipe
  • Udeležba na mednarodnih tekmovanjih (dijaki in študenti)

Organizator tekmovanja

Tekmovanje POPRI, ki obstaja že od leta 2004, organizira Primorski tehnološki park.

Soorganizatorji

• Ministrstvo za gospodarski razvoj in tehnologijo
  • SPIRIT Slovenija, javna agencija
  • Slovenski podjetniški sklad

Več informacij

Vse podrobnosti o tekmovanju se nahajajo na spletni strani POPRI.