18.01.2021

NOVO: Iskalnik ekspertiz na Univerzi v Ljubljani

Imate v vašem podjetju izziv in iščete strokovnjake, ki bi vam ga pomagali rešiti? Pisarna za prenos znanja UL je za vas pripravila iskalnik za preprosto iskanje po ekspertizah na Univerzi v Ljubljani.

Na 23 fakultetah in 3 akademijah Univerze v Ljubljani vsakodnevno nastajajo neverjetni tehnološki napredki in kreativne rešitve. Naši vrhunski raziskovalci posedujejo strokovna znanja in ekspertize z najrazličnejših področij.

Pobrskajte po ekspertizah, ki so na voljo na Univerzi v Ljubljani. Izberite želena področja ali pa preprosto v iskalnik vpišite ključne besede. Iščete lahko po poljubnem besedilu oz. znotraj 13 področij:

• Biotehnologija
  • Digitalne tehnologije
  • Družboslovje, humanistika in umetnost
  • Gradbeništvo
  • Hrana in kmetijstvo
  • Kemija
  • Matematika in fizika
  • Materiali
  • Mehanika in elektrotehnika
  • Mobilnost
  • Okolje
  • Procesne tehnologije
  • Zdravje

Iskalnik ekspertiz UL vam ponudi informacije o ekspertizah posameznih laboratorijev, oddelkov in kateder na naših fakultetah in akademijah ter področjih aplikacij. Za nadaljnja vprašanja pa stopite v stik s Pisarno za prenos znanja.