Interdisciplinarni hackathon o krožnem gospodarstvu

𝗛𝗮𝗰𝗸𝗮𝘁𝗵𝗼𝗻 𝗼 𝗸𝗿𝗼𝘇̌𝗻𝗲𝗺 𝗴𝗼𝘀𝗽𝗼𝗱𝗮𝗿𝘀𝘁𝘃𝘂 je interdisciplinarni dogodek, ki omogoča udeležencem, da na podlagi tehnološke inovacije (zelene/digitalne/krožne rešitve) razvijejo tudi krožni poslovni model.

Dogodek poteka v sodelovanju z Ministrstvom za okolje in prostor, Climate-KICGospodarska zbornica SlovenijeUniversity of Ljubljana ter Štajerska Gospodarska Zbornica – ŠGZ.

𝗞𝗝𝗘? Gospodarska zbornica Slovenije, Dvorana A, Dimičeva 13, 1000 Ljubljana
𝗞𝗗𝗔𝗝? 1. junij 2022; 8.30 – 17.00
𝗞𝗗𝗢? Dodiplomski in podiplomski študenti v Sloveniji

𝗭𝗔𝗞𝗔𝗝? Ekipe z najbolj obetavnimi idejami bodo imele možnost, da jih predstavijo državnim in industrijskim deležnikom na dogodku Environmental Business Day 3. junija 2022. Najbolj inovativnim idejam bomo podelili tudi nagrade!

𝗞𝗔𝗞𝗢?
Za prijavo na dogodek izpolnite obrazec.
Število mest je omejeno.

Več informacij na  Dogodki (gzs.si)

Dogodek bo potekal v angleškem jeziku.