Heckajte na Innovation Days

Ljubljanski univerzitetni inkubator organizira v sodelovanju z EIT Health tretji Innovation Days, dvodnevno tekmovanje ekip v hackanju rešitev za izzive na področju “Work-health Balance”.

Innovation Days spodbuja inovacije na področju zdravja med študenti po Evropi, katere bodo na hackathonu s pomočjo metode Design Thinking usmerjali skozi celoten del procesa razvoja njihove ideje. Dobili boste znanje in pomoč pri uspešni predstavitvi ideje (pitching) in svoje ideje predstavili strokovni komisiji. Zmagovalna ekipa bo prejela denarno nagrado v višini 1.500 eur.

Katere izzive boste ‘heckali’?

Hackali boste rešitve za različne izzive znotraj teme “Work-health Balance”. Odločili se boste lahko za eno od možnosti:

1. “Active and healthy employees”
2. “Home-office ergonomics”
3. “Digital health”
4. “Razvijmo produkt za 21. stoletje” – gostujoči izziv Merkur zavarovalnice:

Zakaj se prijaviti?

• Pridobili boste nova znanja iz podjetništva,
  • pridobili nove izkušnje,
  • sklenili boste nova prijateljstva in potencialna partnerstva,
  • vašo inovativno idejo bodo slišali predstavniki gospodarstva in znanosti,
  • trenirali boste javno nastopanje,
  • spoznali boste ljudi, ki so odprte glave, tako kot vi.

Kdaj boste heckali?

V petek in soboto, 22. in 23. oktober 2021.

Kje boste heckali?

Prek spleta na platformi Zoom.

Kdo je vabljen na Innovation Days?

Dodiplomski in podiplomski študenti iz vseh fakultet in smeri, ki se zanimajo za inovacije na področju zdravja. Lahko se prijavite kot posameznik ali kot ekipa. Posameznike, ki ekipe še nimate, bodo razvrstili v multidisciplinarne ekipe.

Kako se prijaviti?

Prijavite se lahko do 14. oktobra 2021 do 23:59 prek prijavnega obrazca.