[FAQ] VIDEO: POSTOPEK PREVZEMA SLUŽBENEGA IZUMA na UL in pravno varstvo

Pisarna za prenos znanja odgovarja na najbolj pogosta vprašanja raziskovalcev Univerze v Ljubljani. Na vprašanja: »Kakšen je postopek prevzema službenega izuma na Univerzi v Ljubljani in kdo poskrbi za pravno varstvo? odgovarja dr. Gabriela Droga Mazovec.

Pisarna za prenos znanja odgovarja na najbolj pogosta vprašanja raziskovalcev.

Gabriela Droga Mazovec je doktorica s področja biokemije in molekularne biologije, ki je vrsto let delovala kot raziskovalka tako na akademskem področju kot tudi v gospodarstvu. V Pisarni skrbi za identifikacijo in pravno varstvo izumov na področju naravoslovnih ved. Preberite si več o sodelavcih Pisarne in si oglejte video o tem, pri čem vse vam lahko pomagamo.

Vas zanima več? Imate še več vprašanj? Stopite v stik z nami.

Katere storitve nudimo za zaposlenim in študentom?