11.03.2021

Dogodek Snovanje sveta po meri ljudi in okolja

15. marca 2021 vas Inovacijsko-razvojni inštitut UL (IRI) vabi na spletni dogodek, kjer boste izvedeli, kakšne so izkušnje in potrebe po vključevanju družboslovnih in humanističnih znanj v razvoj tehnoloških in netehnoloških rešitev ter povezovanju med gospodarstvom, javno upravo, raziskovalno-razvojnim delom in visokošolskim izobraževanjem.

Izzivi sveta so vedno bolj kompleksni in za soočanje z njimi je vedno bolj pomembno interdisciplinarno in medsektorsko sodelovanje. Na dogodku bodo predstavljene izkušnje iz evropskih inovacijskih projektov, v katerih ustvarjajo prostor za družboslovne in humanistične pristope in znanja tam, kjer so do nedavnega samevale predvsem tehniške in tehnološke vede. Na dogodku bo sodelavec Pisarne za prenos znanja Dominik Bagola govoril o spodbujanju inovacij v družboslovju in humanistiki.

Dogodek bo potekal 15. marca 2021 med 13. uro in 14.30 prek Zoom platforme.

Za udeležbo na dogodku je potrebna predhodna prijava.

Več informacij in program najdete na spletni strani IRI UL.